Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Granit Cosmic Gold

Co mówią klienci

Wykonali dokładne, pomiary i idealnie wykonali blat kuchenny który teraz prezentuje się nieziemsko po prostu.


Marzena Wojciechowska

Blat kuchenny z granitu Cosmic Gold

Cosmic Gold to prestiżowy granit pochodzący z Brazylii. Wyróżnia go nietuzinkowa, wzorzysta struktura, będąca połączeniem szlachetnego kamienia i złota.
Intrygująca mieszanka czerni, brązu i pomarańczy dodaje każdej aranżacji niebywałego szyku i elegancji. W tym przypadku wybór padł na nowoczesną kuchnię.
Obecność granitu Cosmic Gold w tym wnętrzu pozwoliła wydobyć jego zupełnie inny, nowy charakter. Sztampowy duet jasnego drewna i szarości został przełamany kosmicznym, wyjątkowym wzorem złota połyskującym na gładkiej, czarnej powierzchni. Kuchnia od razu nabrała wyrazu! Taka kamienna płyta pobudza wyobraźnię i zachwyca swoją unikatowością. Granit Cosmic Gold daje nam ogromne możliwości.
Możemy połączyć go również z bielą lub czernią i wykorzystać na kuchennej wyspie, barku w salonie, czy blacie lub ścianie w łazience. To idealny materiał wykończeniowy we wnętrzach, które chcemy urządzić w szczególności w stylu nowoczesnym, art deco, glamour i nowojorskim. Jego wygląd i właściwości zapewnią nam doskonałe doznania wizualne i użytkowe przez lata!

Szczegóły projektu

Data Marzec 2019
Kolor Ciemny, przeplatany, głęboka czerń
Usługi Blat kuchenny
Materiał Granit